Muccs Yaz Kampları

Mucss Yaz Kampları

/
30 Temmuz 2020

Muccs yaz kampları ile çocuklarımızın bedensel ve zihinsel gelişimlerine odaklanıyoruz. Organizasyonumuzda her hafta farklı iç ve dış aktiviteler düzenliyoruz. Muccs yaz kampları çocuklar ve gençler için özel bir alandır. Çocuklar özellikle birlikte eğlenmek ve yeni şeyler öğrenmek için bir araya gelirler. Bunun yanında çocuklar yazlarını evin dışında yeni maceralar içinde ve eğlenerek, yeni farklı kültürlerden arkadaşlar edinerek, öz güvenlerini ve sosyal yeteneklerini geliştirerek geçirebilirler.

Kampımızda gençlerimizin özgürce sosyalleşmesine önem verdiğimizden dış aktiviteler organize ediyoruz. Bu aktivitelerde çocukların ev, okul veya kamp dışında sosyalleşmesini ve aktif olmalarını sağlıyoruz. Ayrıca resim yapma, şarkı söyleme, dans gibi aktiviteler için de fırsatları oluyor. Gün içerisinde ufak sürprizler ile çocuklarımızın günlerini eğlenceli hale getirmeye çalışıyoruz.

Takım çalışması ile sorumluluk bilinçlerini geliştiren gençlerimiz, özgür ve güvenli bir şekilde günlerini geçiriyor. Mucss Yaz kamplarımız sadece eğlence değil yeni şeyler öğrenmeyi de amaçlıyor aynı zamanda. Teorik bilginin dışında çocuklarımıza öğrettiklerimizin pratik bilgide olması, çocuklarda oldukça pozitif ve hızlı bir etki bırakıyor. Birçok farklı branşta aktif olmalarıyla birlikte bedensel gelişimlerini arttırmayı programlıyoruz bu sayede yeni sporlar denemeye açık olmalarını amaçlıyoruz.

Mucss yaz kampımızda, çocuklara telefon, tabletten uzak doğada vakit geçirebilme fırsatı sunuyoruz. Bu sayede çocukları farklı aktivitelere açık olmaya yüreklendiriyoruz, aynı zamanda sorumluluklarının bilincinde olup iletişim güçlerini arttırıyorlar. Yorucu bir dönemden çıkıp yeni şeyler denemeye fırsatları olan çocuklarımıza rahatlayıp aynı zamanda da öğrenmeye odaklı programlar geliştirdik. MUCSS İngilizce Spor Okulu

Spor branşlarımız ve etkinliklerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için  https://www.ingilizcesporokulu.com/  web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz. Ayrıca eğlenceli anlarımızın resimlerini Facebook adresimizden rahatlıkla bulabilirsiniz. İnstagram  adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Güncel haberlerimiz için Twitter  adresimizi takip etmeyi unutmayın.

Spor Branşlarımız:  Cimnastik Buz Pateni Yüzme , Binicilik , Judo ,Piyano, Tenis, Dans, Basketbol,Yoga,Futbol, Pilates

Etiketler

Ankara ingilizce yaz spor okulu , Mucss yaz spor okulu, Muccs yaz kampları, Muccs İngilizce yaz kampları, Ankara Muccs yaz kampları, Yaz kampların faydaları, Mucss Spor Branşları, Multi Kültürel Spor Okulu.

Spor Branşlarımız

Leave a Comment

Your email address will not be published.